Skip to main content

W PIĄTEK, 27 MAJA WYSTARTOWAŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA NAJWIĘKSZY TURNIEJ TENISOWY W POLSCE – BNP PARIBAS POLAND OPEN. JEDYNY TURNIEJ RANGI WTA 250 W NASZYM KRAJU ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 25-31 LIPCA W WARSZAWIE. NA KORTACH LEGII ZOSTANĄ ROZEGRANE 64 MECZE. BILETY SĄ JUŻ DOSTĘPNE NA PORTALU E-BILET. 

Druga edycja BNP Paribas Poland Open 2022 odbędzie się po raz pierwszy na warszawskich kortach #LegiaTenis&Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A.
Wystartowała sprzedaż pierwszej transzy biletów, kolejne transze zaplanowane są na czerwiec i lipiec. Organizatorzy planują sprzedaż 3000 biletów na każdy dzień, ale w pierwszej majowej transzy dostępne będą bilety na pierwsze trzy dni turnieju (poniedziałek, wtorek i środa) w ograniczonej transzy 500 biletów na dzień. Bilety early bird w cenie od 50 do 80 zł uprawniają do wstępu na kort centralny i korty meczowe nr 2 i 3. Zakup biletów będzie możliwy na stronie www.E-bilet.pl.
Turniej WTA 250 organizowany w naszym kraju jest jednym z 30-stu tej rangi rozgrywanych na świecie w ciągu roku. Polska znalazła się w zaszczytnym gronie i tym samym wróciła na mapę światowego tenisa.
BEZPOŚREDNI LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW: https://sklep.ebilet.pl/rebuild/246853554575245325
Więcej informacji o turnieju na stronie www.bnpparibaspolandopen.pl

Sponsorem Tytularnym turnieju jest Bank BNP Paribas. Patroni medialni: TVP Sport, RMF FM, Onet.pl, Przegląd Sportowy i Tenis Magazyn.