Skip to main content

W piątek  24 czerwca 2022 r, wystartowała trzecia, przedostatnia, pula biletów na największy turniej tenisowy w Polsce. Poprzednia pula 3000 biletów, wyprzedała się w 15 minut. Turniej BNP Paribas Poland Open 2022 rozpocznie się 25 lipca 2022 r.  Bilety można zakupić poprzez stronę ebilet.pl i bilety.legia.com

Sprzedaż trzeciej transzy biletów ruszyła dziś o godzinie 12:00 na portalu ebilet.pl. W puli dostępne są wejściówki na wszystkie turniejowe dni w dwóch kategoriach cenowych. W kategorii 2 ceny zaczynają się od 80 zł a kończą na 250 zł. W kategorii 1 bilety można kupić od 110 zł na rundę pierwszą,  do 300 zł za rundę finałową. Kategorie różnią się od siebie rozmieszczeniem miejsc na trybunach. Sprzedaż ostatniej puli biletów wystartuje w lipcu.

Zakup biletu gwarantuje możliwość całodziennego wejścia na korty i obejrzenia spotkań rozgrywanych danego dnia. Bilet uprawnia do wejścia na kort centralny oraz korty boczne. Przy wejściu zostanie wymieniony na opaskę, która daje możliwość wchodzenia i wychodzenia z kortów bez limitu

Nadal dostępne są bilety z puli Silver i Gold. Pakiety Premium można zakupić poprzez portal bilety.legia.pl lub ebilet.pl.

W sprawie zamówień biletów z puli Premium zapraszamy do kontaktu pod adresem: vip@legia.pl

Fazy Turnieju

Pierwsza i druga runda turnieju singlowego odbędzie się w dniach 25-28.07. Planowane jest rozegranie łącznie 24 meczów. Na piątek 29 lipca planowane są ćwierćfinały gry pojedynczej (4 mecze) a na sobotę 30.07 dwa półfinały.  W niedzielę 31.07, rozegrane zostaną na korcie centralnym dwa mecze finałowe gry pojedynczej i podwójnej, o godz. 12:00, 15:00.

——————

Turniej  BNP Paribas Poland Open odbędzie się w dniach 25-31 lipca 2022 roku na warszawskich kortach #LegiaTenis&Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A. WTA 250 organizowany w naszym kraju jest jednym z 30-stu tej rangi rozgrywanych na świecie w ciągu roku. Polska znalazła się w zaszczytnym gronie i tym samym wróciła na mapę światowego tenisa.