Skip to main content

Polska sobota w eliminacjach turnieju BNP PARIBAS Poland Open

To będzie polska sobota na kortach Legia Tenis&Golf w eliminacjach turnieju BNP PARIBAS Poland Open. W każdym z czterech meczów na korcie centralnym kibice zobaczą reprezentantki Polski.

Jako pierwsza o godzinie 11:00 na kort wyjdzie Zuzanna Bednarz. Po niej swoje mecze rozegrają  Ania Hertel, Katarzyna Kawa i Weronika Baszak. Na korcie numer 2 eliminacje zacznie za to Weronika Ewald.

– Zamknęliśmy przyznawanie dzikich kart. W turnieju głównym zagrają dzięki temu Maja Chwalińska i Weronika Falkowska oraz Martyna Kubka, które dziś zostały ogłoszone. Zgodnie z filozofią turnieju do kwalifikacji zaprosiliśmy młode, polskie i perspektywiczne tenisistki czyli Weronikę Baszak, Weronikę Ewald, Zuzannę Bednarz i Annę Hertel. One grają świetny tenis i dlatego liczymy na sporo emocji – podsumowuje dyrektor sportowy turnieju Mariusz Fyrstenberg.

Dzień zakończy mecz na korcie numer 2 Włoszki Sary Errani, którą kibice z pewnością pamiętają z jej finałowego meczu wielkoszlemowego French Open z Hiszpanką Lazaro Garcią.

Sobotnie eliminacje rozpoczną się o godzinie 11:00 na trzech kortach. Kibice w sumie zobaczą aż dwanaście meczów.

Bądź na bieżąco z #BNPPARIBASPolandOpen #WTA250Warsaw na:

BNP Paribas Poland Open

Facebook

Instagram

Twitter

Warto podkreślić, że BNP PARIBAS Poland Open cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Nadal dostępne są ostatnie bilety do stref Public oraz wejściówki Silver i Gold. Pakiety Premium umożliwiające wejście do Strefy Premium z cateringiem oraz dostęp do miejsc z najlepszą widocznością na kort, można zakupić na bilety.legia.com.

W sprawie zamówień biletów z puli Premium należy kontaktować się pod adresem: vip@legia.pl.

Już dziś apelujemy do wszystkich, którzy zjawią się na kortach Legia Tenis&Golf, by w trosce o zdrowie zadbać o odpowiednie nakrycie głowy i nawodnienie organizmu, a także przestrzegać regulaminu – nie korzystać z lamp błyskowych, nie przemieszczać się w trakcie gry, a także wyciszać telefony komórkowe.

Miejsca parkingowe w ograniczonej liczbie dostępne będą dla kibiców na parkingu podziemnym stadionu Legii.