Skip to main content

BNP Paribas Poland Open 2022 z udziałem pierwszej rakiety świata Igi Świątek rozpocznie się 25 lipca 2022 r. Bilety można zakupić poprzez strony ebilet.pl i bilety.legia.com

W ostatniej puli dostępne są wejściówki na wszystkie turniejowe dni w dwóch kategoriach cenowych. W kategorii 2 ceny zaczynają się już od 80 zł, a w kategorii 1 od 110 zł. Bilety dostępne w poprzednich transzach wyprzedały się w kilkanaście minut. Będzie to ostatnia transza biletów na turniej, w której będą również dostępne bilety na finał turnieju.

Zakup biletu gwarantuje możliwość całodziennego wejścia na korty i obejrzenia spotkań rozgrywanych danego dnia. Bilet uprawnia do wejścia na kort centralny oraz korty boczne. Przy wejściu zostanie wymieniony na opaskę, która daje możliwość wchodzenia i wychodzenia z kortów bez limitu.

Nadal dostępne są bilety z puli Silver i Gold. Pakiety Premium umożliwiające wejście do Strefy Premium z cateringiem oraz dostęp do miejsc z najlepszą widocznością na kort, można zakupić poprzez portal bilety.legia.com

W sprawie zamówień biletów z puli Premium zapraszamy również do kontaktu pod adresem: vip@legia.pl

Fazy Turnieju:

Pierwsza i druga runda turnieju singlowego odbędzie się w dniach 25-28.07. Planowane jest rozegranie łącznie 24 meczów. Na piątek 29 lipca planowane są ćwierćfinały gry pojedynczej (4 mecze) a na sobotę 30.07 dwa półfinały.  W niedzielę 31.07, na korcie centralnym rozegrane zostaną dwa mecze finałowe, zarówno gry pojedynczej jak i podwójnej, odpowiednio o godz. 12:00 i 15:00.

BNP Paribas Poland Open odbędzie się w dniach 25-31 lipca 2022 roku na warszawskich kortach #LegiaTenis&Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A. Turniej rangi WTA 250 jest jednym z 30-stu tej rangi rozgrywanych na świecie. Polska znalazła się w zaszczytnym gronie i tym samym wróciła na mapę światowego tenisa.