Skip to main content

Za nami pierwszy dzień turnieju głównego BNP PARIBAS POLAND Open. Tenisistki dokończyły kwalifikacje i rozpoczęły gry pierwszej rundy.

Już pierwszego dnia dopisali kibice, którzy zobaczyli zwycięstwo Mai Chwalińskiej. Polka pokonała na korcie centralnym Hiszpankę Rebekę Masarovą 7:5, …

Pierwszy set był bardzo szarpany i na pewno miałam problemy ze znalezieniem rytmu gry. Miałam trochę problem z przejściem z trawy na mączkę, ale cieszę się, że wygrałam ten mecz i dzięki temu mam kolejną okazję zagrać tu kolejne spotkanie. Mam nadzieję, że będzie już lepiej – podsumowała spotkanie Maja Chwalińska. Link do dowolnego wykorzystania całego wywiadu video: WeTransfer 

W dolnej części drabinki w drugiej rundzie zmierzą się Nadia Podoroska i Laura Pigossi, które w dwóch setach wygrały swoje pierwsze pojedynki na kortach Legia Tenis&Golf w Warszawie. Na rywalkę w drugiej rundzie spokojnie czeka też turniejowa „piątka” Caroline Garcia, która miała ciężką przeprawę 7:5, 6:4 z Japonką Doi.

Niestety już w pierwszej rundzie gry podwójnej odpadła polska para Ania Hertel/Martyna Kubka, które przegrały z Gamiz i Pigossi 3:6, 2:6.

Jutro kolejne mecze Polek. Na korcie centralnym kibicom zaprezentują się w singlu, grające w Warszawie dzięki dzikiej karcie Weronika Falkowska i Martyna Kubka, a w deblu Maja Chwalińska w parze z Czeszką Jesiką Maleckovą. Swoje udział w turnieju rozpoczną także między innymi Danka Kovinic, Kristina Mladenovic oraz Jasmine Paolini.

Bądź na bieżąco z #BNPPARIBASPolandOpen #WTA250Warsaw na:

BNP Paribas Poland Open

Facebook

Instagram

Twitter

Warto podkreślić, że BNP PARIBAS Poland Open cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Nadal dostępne są ostatnie bilety do stref Public oraz wejściówki Silver i Gold. Pakiety Premium umożliwiające wejście do Strefy Premium z cateringiem oraz dostęp do miejsc z najlepszą widocznością na kort, można zakupić na bilety.legia.com.

W sprawie zamówień biletów z puli Premium należy kontaktować się pod adresem: vip@legia.pl.

Miejsca parkingowe w ograniczonej liczbie dostępne będą dla kibiców na parkingu podziemnym stadionu Legii w dniach 25.07-31.07 w godzinach 9:00-19:00. Wjazd nr 2 od ulicy Łazienkowskiej. Stawka 30 zł brutto za cały postój. Bilet można opłacić od razu po wjeździe w kasach automatycznych, co pozwoli unikać kolejek przy wyjazdach.